Washi samolepky

Samolepky na průhledném washi papíře

Přemýšleli jste, kde sehnat české průhledné samolepky na washi papíře? Přece u Míši v šálku! :) Samolepky, které jen tak v Česku nenajdete, jsou jedinečné svým tenkým, poloprůhledným materiálem, z nějž se vyrábí i oblíbené washi pásky. Díky průhlednému efektu můžete samolepky vrstvit nebo lepit přes text, barevné zvýraznění nebo třeba přes fotky. To vám dává další prostor pro kreativitu, kterou diář a bullet journal určitě uvítá.

Washi samolepky jsou velmi tenké, přesto se s nimi dobře pracuje ve vrstvách. Skvělé je, že je můžete nalepit a znovu odlepit, když se vám výsledek nebude líbit. Můžete s nimi lepit i fotky či obrázky na zeď nebo si ozdobit třeba hladké desky diáře. Jakou krásu s nimi vytvoříte, je jen na vás! :)

Cena

1545
11545
Nahoru
Další produkty
35 položek celkem

České průhledné samolepky, které jsme namalovali a natiskli na washi papír, jsou originální ozdobou do diářů, bullet journalu, na dopisy, pen pal či do fotoalb nebo na scrapbooking. Vyberte si z motivů květin, zvířat, podzimních samolepek nebo minimalistických černobílých samolepek. Všechny pro vás máme!

Zpět do obchodu