Jak vrátit nebo reklamovat?

Vrácení a reklamace

Pokud jste si objednali kousek, který vám nesedl střihem či velikostí, nebo byste radši jiný motiv samolepek, určitě není nic ztraceno! Do dvou týdnů od nákupu nám můžete zboží vrátit bez udání důvodu.Vracíte tričko? Trička neměníme, jelikož jde vždy o limitovanou edici s omezeným počtem kusů. Vrátit je však můžete.
Tričko vraťte v původním obalu, s původními cedulkami, nenošené, neprané a nepoškozené. Náklady na vrácení nepadnoucího kousku platí kupující.

 

Chci vrátit zboží

  1. Napište nám na misavsalku@gmail.com, že chcete zboží vrátit - když budeme o vrácení zboží vědět předem, můžeme jej pak rychleji vyřídit. Do zprávy uveďte název zboží, které vracíte, číslo objednávky a číslo účtu pro vrácení částky.
  2. Zboží dobře zabalte (není nutné posílat jej v originální krabici), přiložte vyplněný formulář s oznámením o vrácení zboží a pošlete balíček na adresu:
    Michaela Kolková, Mášova 727/9, 602 00 Brno
  3. Částku za vrácené zboží vám pošleme nejpozději do 14 dní od toho, co od vás obdržíme oznámení o odstoupení od kupní smlouvy.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

 

Chci vyměnit zboží

  1. Napište nám na misavsalku@gmail.com, který kousek chcete vyměnit, a nezapomeňte napsat, co byste rádi místo něj. Přidejte také číslo objednávky.
  2. Na dalším postupu se domluvíme, vybrané zboží vám však rádi pošleme a případný cenový rozdíl vrátíme na účet nebo vám jej vyfakturujeme.

 

Chci reklamovat zboží

Dorazil vám kousek poškozený nebo s vadou? Napravíme to!

  1. Napište nám na e-mail, které zboží chcete reklamovat, popište vadu a nejlépe přiložte i fotku, abychom mohli stav kousku posoudit v co nejkratším možném čase.
  2. Po e-mailové domluvě nám dobře zabalené zboží pošlete na adresu: Michaela Kolková, Kopečná 2/21, 602 00 Brno
  3. Máme 30 dnů od převzetí na to, abychom vás informovali o nároku na reklamaci. Zpravidla to ale uděláme co možná nejdříve. :)

 

Máte jiný dotaz ohledně vrácení, výměny či reklamace zboží? Nebo se potřebujete zeptat na něco jiného? Beze všeho nám napište na misavsalku@gmail.com a my už si s tím poradíme. :)

Zpět do obchodu