Doprava a platba

DOPRAVA

Objednané papírenské radosti si můžete nechat poslat dvěma způsoby:

 • Česká pošta za jednotnou cenu 65 Kč
  Zásilku od České pošty vám pošťák nebo pošťačka doručí osobně a v případě nezastižení uloží zásilku na dobu 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní na vaší pobočce České pošty. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky můžete sledovat na stránkách dopravce pomocí služby Sledování zásilek (Track & Trace). Sledovací číslo zásilky vám zašleme e-mailem poté, co zaplacenou objednávku odešleme.


 • Zásilkovna - zaslání na pobočku za jednotnou cenu 69 Kč
  Při dokončení objednávky zvolíte jednu z poboček Zásilkovny a my vám ji na ni pošleme. Vy si ji pak vyzvednete, kdy sami budete chtít, nebo vyzvednutím pověříte někoho dalšího - pro vyzvednutí vám totiž bude stačit přeložit kód z SMS zprávy nebo e-mailu, který od Zásilkovny obdržíte. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky můžete sledovat na stránkách dopravce pomocí služby Sledování zásilek. Sledovací číslo zásilky vám zašleme e-mailem poté, co zaplacenou objednávku odešleme.


 • Osobní odběr není možný


Zaplacenou objednávku odesíláme v nejkratším možném termínu, obvykle do 2-4 pracovních dnů od připsání platby na účet.
O odeslání balíčku vás budeme informovat e-mailem, dále je možné balíček sledovat na stránkách příslušného dopravce.

 


PLATBA

 • Platba bankovním převodem

Platbu bankovním převodem provedete ze svého bankovního účtu, převod může trvat i několik pracovních dní. Platbu tedy doporučujeme provést co nejdříve po vytvoření objednávky, abychom za vámi mohli balíček poslat co nejdříve. Údaje k platbě vám přijdou e-mailem po odeslání objednávky, stejně jako následné potvrzení o přijaté platbě.

Údaje k platbě uvádíme i zde:

Číslo účtu: 2701827560/2010
Variabilní symbol: číslo vaší objednávky

Variabilní symbol je nutné zadat pro spárování platby s vytvořenou objednávkou.


 • Platba kartou nebo rychlý online převod prostřednictvím ComGate

Platba kartou online je nejrychlejším způsobem, který můžete využít pro zaplacení objednávky. Platbu pohodlně provedete prostřednictvím platební brány ComGate a jejího rozhraní, které je spolehlivě zabezpečené, a na které budete přesměrováni po vytvoření objednávky. Vaše platba se připíše zpravidla obratem, objednávku za vámi proto vypravíme v co nejkratším možném čase. O tom, že platba proběhla v pořádku, vás budeme informovat e-mailem.

*Informační e-mail o stavu objednávky a platby může přijít do složky spam, proto doporučujeme zkontrolovat i ji v případě, že vám potvrzení nedorazí.


 • Platba rychlým online převodem prostřednictvím ComGate Payments

Platba zrychleným bankovním převodem je rychlejší a pohodlnější variantou bankovního převodu. Při výběru platby stačí zvolit tuto možnost a poté se skrze tlačítko vaší banky nechat bezpečně přesměrovat do internetového bankovnictví, kde na vás již budou čekat předvyplněné údaje k platbě. Ty stačí potvrdit a vyčkat na emailové potvrzení o úspěšně provedené platbě, které vám od nás dorazí.

*Informační e-mail o stavu objednávky a platby může přijít do složky spam, proto doporučujeme zkontrolovat i ji v případě, že vám potvrzení nedorazí.

Platební bránu, platby kartou a platby zrychleným převodem zajišťuje společnost ComGate Payments, a.s. 
V případě dotazů ohledně plateb skrze platební bránu, plateb kartou, odložených plateb a případných reklamací plateb se obraťte na: 

 •  ComGate Payments, a.s.
   Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
   E-mail: platby-podpora@comgate.cz
   Tel:  +420 228 224 267