Doprava a platba

DOPRAVA

Objednané papírenské radosti si můžete nechat poslat dvěma způsoby:

 • Česká pošta za jednotnou cenu 70 Kč
  Zásilku od České pošty vám pošťák nebo pošťačka doručí osobně a v případě nezastižení uloží zásilku na dobu 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní na vaší pobočce České pošty. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky můžete sledovat na stránkách dopravce pomocí služby Sledování zásilek (Track & Trace). Sledovací číslo zásilky vám zašleme e-mailem poté, co zaplacenou objednávku odešleme.


 • Zásilkovna - zaslání na pobočku za jednotnou cenu 85 
  Při dokončení objednávky zvolíte jednu z poboček Zásilkovny a my vám ji na ni pošleme. Vy si ji pak vyzvednete, kdy sami budete chtít, nebo vyzvednutím pověříte někoho dalšího - pro vyzvednutí vám totiž bude stačit přeložit kód z SMS zprávy nebo e-mailu, který od Zásilkovny obdržíte. Informace o dodání nebo stavu Vaší zásilky můžete sledovat na stránkách dopravce pomocí služby Sledování zásilek. Sledovací číslo zásilky vám zašleme e-mailem poté, co zaplacenou objednávku odešleme.


 • Osobní odběr není možný


 • Vybrané zboží je dostupné v prodejně Place Store v Brně
  Adresa: Moravské nám. 629/4, 602 00 Brno-střed
  Prodejnu najdete na Moravském náměstí, hned vedle kina Scala a kousek od brněsnkého koně - sochy Jošta. :) Place Store je obchod s autorským zbožím od českých tvůrců a právě v brněnské pobočce si můžete prohlédnout nebo vybrat i naše papírnictví. Těšíme se!


Zaplacenou objednávku odesíláme v nejkratším možném termínu, obvykle do 2-4 pracovních dnů od připsání platby na účet.
O odeslání balíčku vás budeme informovat e-mailem, dále je možné balíček sledovat na stránkách příslušného dopravce.
Pokud máte ohledně doručení otázky, napište nám na misavsalku@gmail.com :)

 


PLATBA

 • Platba bankovním převodem

Platbu bankovním převodem provedete ze svého bankovního účtu, převod může trvat i několik pracovních dní. Platbu tedy doporučujeme provést co nejdříve po vytvoření objednávky, abychom za vámi mohli balíček poslat co nejdříve. Údaje k platbě vám přijdou e-mailem po odeslání objednávky, stejně jako následné potvrzení o přijaté platbě.

Údaje k platbě uvádíme i zde:

Číslo účtu: 2701827560/2010
Variabilní symbol: číslo vaší objednávky

Variabilní symbol je nutné zadat pro spárování platby s vytvořenou objednávkou.


 • Platba kartou nebo rychlý online převod prostřednictvím ComGate

Platba kartou online je nejrychlejším způsobem, který můžete využít pro zaplacení objednávky. Platbu pohodlně provedete prostřednictvím platební brány ComGate a jejího rozhraní, které je spolehlivě zabezpečené, a na které budete přesměrováni po vytvoření objednávky. Vaše platba se připíše zpravidla obratem, objednávku za vámi proto vypravíme v co nejkratším možném čase. O tom, že platba proběhla v pořádku, vás budeme informovat e-mailem.

*Informační e-mail o stavu objednávky a platby může přijít do složky spam, proto doporučujeme zkontrolovat i ji v případě, že vám potvrzení nedorazí.


 • Platba rychlým online převodem prostřednictvím ComGate Payments

Platba zrychleným bankovním převodem je rychlejší a pohodlnější variantou bankovního převodu. Při výběru platby stačí zvolit tuto možnost a poté se skrze tlačítko vaší banky nechat bezpečně přesměrovat do internetového bankovnictví, kde na vás již budou čekat předvyplněné údaje k platbě. Ty stačí potvrdit a vyčkat na emailové potvrzení o úspěšně provedené platbě, které vám od nás dorazí.

*Informační e-mail o stavu objednávky a platby může přijít do složky spam, proto doporučujeme zkontrolovat i ji v případě, že vám potvrzení nedorazí.

Platební bránu, platby kartou a platby zrychleným převodem zajišťuje společnost ComGate Payments, a.s. 
V případě dotazů ohledně plateb skrze platební bránu, plateb kartou, odložených plateb a případných reklamací plateb se obraťte na: 

 •  ComGate Payments, a.s.
   Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
   E-mail: platby-podpora@comgate.cz
   Tel:  +420 228 224 267

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení