Kdo je Míša v šálku

Míša: Papírenský supermilovník
Míša v šálku

Já jsem Míša a zamilovala jsem se do plánování. Diáře, psací potřeby, samolepky a především bullet journal, to je zkrátka můj šálek kávy. Proto vše tvořím s láskou a pečlivostí tak, aby každý pohled do diáře přinášel radost.

Míša medailonek text

 

 

Při tvorbě vycházím z dlouholetého plánování

O plánování již několik let píšu na blogu Míša v šálku, kde to všechno začalo. Pomocí článků, fotek i videí dlouhodobě pomáhám stejným nadšencům, jako jsem já, k jejich vysněným diářům. Předávání inspirace a roky malování mě nakonec přivedly k vlastnímu papírnictví, jehož hlavní heslem je "Z diáře do diáře".

Část motivů, které na e-shopu najdete, pochází přímo z mých vlastních diářů. A ty obrázky, které maluji jinam, vznikají na základě poznatků, zkušeností a potřeb, které vyplynuly z mé diářové praxe. Všechny motivy jsou ručně malované, nejčastěji akvarelem, a stejně tak font na samolepkách je ručně psaný.

Pro vaše vysněné diáře

Mám radost, že jsem mohla Míšu v šálku posunout dál. Produkty z našeho papírnictví jsou totiž dalším krokem k mému cíli - funkčním, leč na pohled krásným diářům, které vám usnadní život a vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když otevřete jejich stránky.

Snad se do plánování zamilujete také.
 

Instagram  Blog  Youtube

 

Vojta medailonek
Vojta: Technický superhrdina

Já jsem Vojta a starám se o výrobu našich produktů. Nejradši pracuji za oponou a nechávám za sebe mluvit svou práci. Mám pod palcem techniku a také pohodlí vašeho nakupování.
 

Něco nám tu nefunguje? Obraťte se na mě, dokážu to opravit!

E-mail: misavsalku@gmail.com

 

 Vojta medailonek text
 
 
 
 
 


misavsalku_casovaosa 
 
Zpět do obchodu