Kdo je Míša v šálku

Míša: Papírenský supermilovník
Míša v šálku

Já jsem Míša a zamilovala jsem se do plánování. Diáře, psací potřeby, samolepky a především bullet journal, to je zkrátka můj šálek kávy. Proto vše tvořím s láskou a pečlivostí tak, aby každý pohled do diáře přinášel radost.

Míša medailonek text

 

 

Při tvorbě vycházím z dlouholetého plánování

O plánování již několik let píšu na blogu Míša v šálku, kde to všechno začalo. Pomocí článků, fotek i videí dlouhodobě pomáhám stejným nadšencům, jako jsem já, k jejich vysněným diářům. Předávání inspirace a roky malování mě nakonec přivedly k vlastnímu papírnictví, jehož hlavní heslem je "Z diáře do diáře".

Část motivů, které na e-shopu najdete, pochází přímo z mých vlastních diářů. A ty obrázky, které maluji jinam, vznikají na základě poznatků, zkušeností a potřeb, které vyplynuly z mé diářové praxe. Všechny motivy jsou ručně malované, nejčastěji akvarelem, a stejně tak font na samolepkách je ručně psaný.

Pro vaše vysněné diáře

Mám radost, že jsem mohla Míšu v šálku posunout dál. Produkty z našeho papírnictví jsou totiž dalším krokem k mému cíli - funkčním, leč na pohled krásným diářům, které vám usnadní život a vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když otevřete jejich stránky.

Snad se do plánování zamilujete také.
 

Instagram  Blog  Youtube

 

Vojta medailonek
Vojta: Technický superhrdina

Já jsem Vojta a starám se o výrobu našich produktů. Nejradši pracuji za oponou a nechávám za sebe mluvit svou práci. Mám pod palcem techniku a také pohodlí vašeho nakupování.
 

Něco nám tu nefunguje? Obraťte se na mě, dokážu to opravit!

E-mail: misavsalku@gmail.com

 

 Vojta medailonek text
 
 
 
 
 


misavsalku_casovaosa 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení