Washi samolepky - Ukrytá místa

Občas se zastavíme na místech, která bychom nejradši ukryli do sklenice a odnesli si je s sebou. Abychom se mohli vracet k těm vzpomínám a pocitům, které v nás vyvolaly, abychom se mohli na ta místa vracet, abychom je mohli znovu prožít. Přesně takové světy jsme ukryli do zavařovaček - některá místa jsou pohádková, některá zas, jako by vyskočila ze severského pobřeží. A v jiném se zase zadíváte na babiččinu louku plnou ovcí. Je jen na vás, kam se se samolepkami zatouláte. A je jen na vás, jaké vzpomínky do nich promítnete.

Samolepky na washi průhledném papíře si zamilujete. Jsou tenké, lze je znova odlepit a prosvítá pod nimi podklad, na který je nalepíte. Zkrátka ideální materiál k tvoření nejen v diáři. :)


Aršík obsahuje celkem 13 vyřezaných samolepek.

  • poloprůhledný washi papír
  • stejný efekt jako washi páska
  • odlepujte opatrně, papír je tenčí než naše klasické samolepky :)

Motivy jsou autorské, namalovala je Míša akvarelem.
Samolepky vznikly ve spolupráci s naší milou zákaznicí Petrou, která navrhla téma tohoto aršíku v rámci projektu SPOLUlepky. 

Skladem (>5 ks)
Kód: W20324
45 Kč
Kategorie: Samolepky

Samolepky na průhledném washi papíře

Washi samolepky, které jen tak v Česku nenajdete, jsou jedinečné svým tenkým, poloprůhledným materiálem, z nějž se vyrábí i oblíbené washi pásky. Díky průhlednému efektu můžete samolepky vrstvit nebo lepit přes text, barevné zvýraznění nebo třeba přes fotky. To vám dává další prostor pro kreativitu, kterou diář a bullet journal určitě uvítá.

Washi samolepky jsou velmi tenké, přesto se s nimi dobře pracuje. Skvělé je, že je můžete nalepit a znovu odlepit, když se vám výsledek nebude líbit. Můžete s nimi lepit i fotky či obrázky na zeď nebo si ozdobit třeba hladké desky diáře. Jakou krásu s nimi vytvoříte, je jen na vás! :)

 

Doporučení:

Samolepky neponechávejte na přímém slunci. Zabraňte kontaktu samolepky s vodou.

Barvy se mohou lišit na základě nastavení vašeho monitoru.
Zpět do obchodu