Washi samolepky - Self love is not selfish

Samolepky na washi průhledném papíře si zamilujete. Jsou tenké, lze je znova odlepit a prosvítá pod nimi podklad, na který je nalepíte. Zkrátka ideální materiál k tvoření nejen v diáři. :) Potřebujete malé povzbuzení k tomu, abyste k sobě začali být stejně laskaví, jako jste k nejlepším přátelům? Nalepte si samolepku ze self-love aršíku do týdenního přehledu a udělejte pro sebe každý den něco hezkého. A nebojte, není to sobecké. Naopak! Jen šťastní lidé mohou štěstí předávat dál. Tak do toho, kupte si třeba kytičku. Nebo samolepky. Zasloužíte si to. :)


Aršík obsahuje celkem 15 vyřezaných samolepek.

  • poloprůhledný washi papír
  • stejný efekt jako washi páska
  • odlepujte opatrně, papír je tenčí než naše klasické samolepky :)

Motivy jsou autorské, nakreslila a napsala je Míša.

Skladem (>5 ks)
Kód: W40123
45 Kč
Kategorie: Samolepky

Samolepky na průhledném washi papíře

Washi samolepky, které jen tak v Česku nenajdete, jsou jedinečné svým tenkým, poloprůhledným materiálem, z nějž se vyrábí i oblíbené washi pásky. Díky průhlednému efektu můžete samolepky vrstvit nebo lepit přes text, barevné zvýraznění nebo třeba přes fotky. To vám dává další prostor pro kreativitu, kterou diář a bullet journal určitě uvítá.

Washi samolepky jsou velmi tenké, přesto se s nimi dobře pracuje. Skvělé je, že je můžete nalepit a znovu odlepit, když se vám výsledek nebude líbit. Můžete s nimi lepit i fotky či obrázky na zeď nebo si ozdobit třeba hladké desky diáře. Jakou krásu s nimi vytvoříte, je jen na vás! :)

 

Doporučení:

Samolepky neponechávejte na přímém slunci. Zabraňte kontaktu samolepky s vodou.

Barvy se mohou lišit na základě nastavení vašeho monitoru.
Zpět do obchodu