Washi samolepky - Jahody

Jestli nějaká chuť vystihuje letní pohodu, jsou to jednoznačně jahody. Sladké, voňavé, výborné se šlehačkou i jen tak, čerstvě utržené na zahrádce. Zkrátka nebe v hubě, jak řekla naše zákaznice Ivana. :) Samolepky s jahodami se proto budou hodit na zdobení diáře v letních měsících, do fotoalb z prázdnin nebo třeba na štítek s marmeládou! Tyto v průhledné washi verzi navíc splynou s každým povrchem!

Samolepky na washi průhledném papíře si zamilujete. Jsou tenké, lze je znova odlepit a prosvítá pod nimi podklad, na který je nalepíte. Zkrátka ideální materiál k tvoření nejen v diáři. :)


Aršík obsahuje celkem 17 vyřezaných samolepek.

  • poloprůhledný washi papír
  • stejný efekt jako washi páska
  • odlepujte opatrně, papír je tenčí než naše klasické samolepky :)

Motivy jsou autorské, namalovala je Míša akvarelem.
Samolepky vznikly ve spolupráci s naší milou dvojicí zákaznic, Ivanou a Magdou, které navrhly téma tohoto aršíku v rámci projektu SPOLUlepky. :)

Skladem (>5 ks)
Kód: W20524
45 Kč
Kategorie: Samolepky

Samolepky na průhledném washi papíře

Washi samolepky, které jen tak v Česku nenajdete, jsou jedinečné svým tenkým, poloprůhledným materiálem, z nějž se vyrábí i oblíbené washi pásky. Díky průhlednému efektu můžete samolepky vrstvit nebo lepit přes text, barevné zvýraznění nebo třeba přes fotky. To vám dává další prostor pro kreativitu, kterou diář a bullet journal určitě uvítá.

Washi samolepky jsou velmi tenké, přesto se s nimi dobře pracuje. Skvělé je, že je můžete nalepit a znovu odlepit, když se vám výsledek nebude líbit. Můžete s nimi lepit i fotky či obrázky na zeď nebo si ozdobit třeba hladké desky diáře. Jakou krásu s nimi vytvoříte, je jen na vás! :)

 

Doporučení:

Samolepky neponechávejte na přímém slunci. Zabraňte kontaktu samolepky s vodou.

Barvy se mohou lišit na základě nastavení vašeho monitoru.
Zpět do obchodu