Neohodnoceno

Stojánek na štětce Baby Blue

Roztomilý stojánek na dva štětce, které už se vám nebudou kutálet po stole a nechávat za sebou barevnou stopu! :) Drobného praktického pomocníka oceníte při malování barvami, do důlků se však s přehledem vejde i pero, tužka nebo fix. Při plánování se tedy také rozhodně neztratí.

 

  • Bledě modrý stojánek jsme pro vás sami navrhli a vytvořili metodou 3D tisku
  • Vhodný pro 2 štětce nebo psací potřeby
  • Povrch je hladký, ručně broušený, dobře se omývá od barev.
  • Na přední straně jej zdobí malé srdíčko
  • Roztomilé balení, které z něj dělá krásný dárek pro každého kreativce

Materiál: PLA plast od českého výrobce.

Rozměry: 6 × 2,2 × 1 cm. (d × š × v )

Skladem
Kód: STOJANEK-BABY-BLUE
65 Kč
Kategorie: Ostatní doplňky

Stojánek na štětce - nutnost pro každého kreativce

Plastový stojánek se dvěma důlky jsme navrhli tak, aby bez problému udržel malé štětce na detaily i ty větší, které používáte třeba na akvarel. Díky šikovnému pomocníkovi už nebudete muset drhnout stůl po každém kreativním sezení a nestane se ani nehoda, která by pokazila celý váš dosavadní výtvor.

 

Stojánek je vytvořený pomocí 3D tisku z bledě modrého filamentu, je pevný, odolný a vydrží každý pád i cestování v batohu nebo pouzdře s psacími potřebami. Díky hladkému povrchu, který jsme ručně opracovali, se bude dobře omývat od zbytků barev. Použít lze jakýkoliv mycí prostředek.

Každý stojánek je pečlivě zabalený tak, abyste jej mohli věnovat jako dárek kamarádce, která ráda tvoří bullet journal, nebo třeba jiné kreativní duši, jíž byste rádi udělali radost. :)

 

Jelikož se stále jedná o vlastní ruční výrobu, mohou se objevit drobné nedostatky nebo méně vybroušená místa. Na funkci produktu však vliv mít nebudou, nemusíte mít obavy.