Neohodnoceno

Samolepky - Počasí | Sněžení

Zaznamenejte si každodenní počasí pomocí mini samolepek sněhových vloček, které znázorní sněžení, ale poslouží také jako dekorace do bullet journalu. Samolepky vám pomohou v diáři uchovat zajímavá data, k nimž se můžete vrátit i za několik let, a vést tak nejen s každým Britem plnohodnotnou debatu o počasí!

 

Samolepky sněhových vloček v blankytně modré barvě.

Aršík obsahuje celkem 48 vyřezaných samolepek na matném papíře.

Motivy jsou autorské, ručně malované akvarelem.

Skladem
Kód: 60521
23 Kč
Kategorie: Samolepky

Proč v diáři sledovat počasí?

Minulý rok takové horko rozhodně nebylo! Letos je to léto nějaké studené! Takové bouřky si teda nepamatuju...

Rádi byste si ověřili, jaké počasí bylo před rokem, nebo zda bylo loňské jaro také tak chladné? Není nic jednoduššího, než si teplotu a počasí zaznamenávat do diáře nebo bullet journalu. Slouží k tomu takzvané trackery, tedy tabulky, kde si můžete snadno zaznamenat každodenní počasí i teplotu, a sledovat tak například nejen rozmary přírody, ale také vliv počasí na vaši náladu, migrény nebo třeba úrodu. Kromě uhašení zvědavosti tak sledování počasí v diáři může pomoci vypozorovat různé opakující se tendence.

Pomocí samolepek počasí i teploměru si do týdenního přehledu v diáři snadno a rychle zaznamenáte všechny potřebné údaje, o kterých chcete mít přehled. Stačí nalepit a v budoucnu už jen listovat stránkami do historie. :)

 

Doporučení:

Samolepky neponechávejte na přímém slunci. Zabraňte kontaktu samolepky s vodou.

Barvy se mohou lišit na základě nastavení vašeho monitoru.