Desky na samolepky - Květiny A5

Jak skladovat samolepky? Uložte je do stylových desek s gumičkou! Usnadní vám skladování i přenášení vašich oblíbených aršíků samolepek, udrží je pohromadě a pomůže vám udržet pořádek na pracovním stole. Desky ve formátu A5 mají béžovorůžovou (nude) barvu a zdobí je jemný vzor květin na příjemném matném povrchu, který deskám dodává extra sofistikovaný nádech.

  • Kvalitní křídový papír o gramáži 350 g/m²
  • Matná "soft touch" povrchová úprava
  • Gumička ve světle krémové barvě

Motiv je autorský, digitálně kreslený.

Skladem (>5 ks)
Kód: DESKY-SAMOLEPKY
120 Kč

Desky na samolepky: Udělejte si pořádek v oblíbených aršících!

 

Pokud hledáte systém na skladování samolepek, svěřte je do rukou praktické složky. Díky formátu A5 se do ní vejdou nejen samolepky Míša v šálku, ale také aršíky dalších českých i zahraničních výrobců a značek. Do jedné složky můžete uložit nejpoužívanější samolepky anebo si ze složek udělat praktický úložný systém - co složka, to značka, barva nebo motiv samolepek.

 

Díky úzkému profilu nezaberou desky na samolepky příliš místa v šuplíku ani v poličce, dobře se budou nosit také v batohu, školní tašce nebo kabelce. Vaše oblíbené motivy tak můžete nosit neustále u sebe.

 

Desky s matnou povrchovou úpravou mají praktickou gumičku, která zabrání otvírání, a udrží tak vaši sbírku samolepek v bezpečí.:)

Zpět do obchodu