Adventní kalendář 2022 malý

Malý papírenský adventní kalendář pro rok 2022! *Limitka*

Nadělte si během adventu dvacet čtyři dárečků, které potěší především milovníky papírnictví. Ručně balený adventní kalendář v kraftových obálkách obsahuje spoustu originálních samolepek na bílém i kraftovém papíře a několik dalších produktů. Pokud si chcete zpříjemnit čekání na Ježíška a udělat si radost, tento kousek bude krásným dárkem pro vás i vaše blízké. :)

  • Obsahuje 24 obálek, z toho jednu velkou na větší dárek
  • Přebal s autorskou ilustrací vytvořenou přímo pro letošní kalendář
  • Pro podrobnější výčet obsahu mrkněte níže, ale pozor, ať si nezkazíte překvapení! :)
  • Celková hodnota obsahu je více než 650 Kč

PŘEDOBJEDNÁVKY: STŘEDA 16. 11. od 20:00
POZOR: Objednávky s kalendářem odešleme 24. listopadu a jen přes Zásilkovnu!

Veškeré motivy jsou autorské, ručně malované. Všechny produkty z kalendáře jsou z naší tvorby.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: KALENDARMINI_22
490 Kč
Kategorie: Ostatní
Položka byla vyprodána…

ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2022 OD MÍŠI V ŠÁLKU

Cink, cink! Ježíšek letos přišel o trochu dřív a nadělil vám advent plný papírenských dárečků. Otevřete si je společně s námi? :) Připravili jsme pro vás kromě velkých adventních kalendářů i tyto menší, které potěší především samolepkami a několika drobnými dárečky. Každý den bude o kousek příjemnější, když si jej zpříjemníte malou pozorností, která navíc najde využití na stránkách vašeho diáře i bullet journalu.

 

Kalendář tvoří krabička s ilustrací na přebalu. Když kalendář otevřete, čeká na vás tabulka, na které si můžete odškrtávat dny zbývající do Vánoc (nebo si poznamenat, které krabičky s dárky už jste otevřeli). Najdete v něm 24 obálek s čísly a samolepkovými dárečky uvnitř. Až budete mít všechny dárky rozbalené, malé obálky můžete využít na další tvoření.

 


 

POZOR SPOILER: OBSAH KALENDÁŘE

V balíčcích najdete mini aršíky s vánočními i několika celoročními motivy, a to v kombinacích, které běžně nenabízíme k prodeji. Každý balíček se samolepkami obsahuje nejčastěji dva aršíky. Některé samolepky jsou na bílém, některé na kraftovém papíře. Dál jsme vám nadělili:

  • Kusové samolepky (dva motivy mimo kalendář neprodejné)
  • Mini aršíky samolepek (bílé + craft)
  • Několik velkých aršíků samolepek
  • Samolepicí bloček
  • Placku
  • A několik dalších překvapení

Podrobnější výčet nebo motivy pro vás necháme jako překvapení, všechny kalendáře ale budou stejné. Nemusíte se proto bát, že dostanete jiný než ostatní.

 


 

Nezapomeňte, že se jedná o předobjednávku, kalendář (a případně další položky z objednávky) vám odešleme od 24. listopadu. Budete jej mít doma včas, žádný strach! :)

*Odeslání je možné pouze přes Zásilkovnu.

Zpět do obchodu